Menu

Echipa Toyota  Braila

De acum inainte, doresc ca toti angajatii companiei sa-si unifice eforturile pentru a produce vehicule de calitate superioara.
Kiichiro Toyoda - Fondator al Toyota Motor Corporation, Mai 1939

Pe acelasi principiu, Firma Estima Motors a fost infiintata in decembrie 2003, ca reprezentant al marcii Toyota in Braila si partener al Toyota Romania. De la infiintarea sa, Toyota Braila s-a dezvoltat an de an, ajungand astazi la o importanta cota de piata si fiind in continua crestere. Astazi echipa Toyota Braila va asteapta intr-un complex multifunctional de tip 3S: SHOWROOM - SERVICE - PIESE DE SCHIMB.

 

Scopul nostru - Calitate pana la ultimul detaliu & Servicii in sprijinul clientilor
 

Ne dorim sa fim prima alegere a tuturor clientilor atunci cand acestia cauta un partener care sa le ofere solutiile optime, sa fim oriunde apreciati pentru produsele noastre inovative si pentru serviciile pe care le oferim, precum si pentru respectul nostru fata de societate.
Noi cladim cu clientii nostri o relatie bazata pe incredere si siguranta, oferind produse de calitate superioara si servicii care sa ofere clientilor nostri cea mai buna experienta de a achizitiona si de a detine o masina Toyota.

 

Denumirea completa a societatii: SC  ESTIMA MOTORS SRL

Adresa Sediu Social: Bdul Dorobantilor, nr.669, Braila, jud Braila

Nr inreg. Reg. Comertului: J09/924/2003

CUI:  RO 15988011

Capital social: 200 RON

 

 Faceti cunostinta cu membrii echipei Toyota Braila:

Manager  General

 

Nume si prenume: Ovidiu Dimofte

Telefon: +40 239 60 60 40

Adresa de email:  ovidiu.dimofte@braila.toyota.ro

 

Departament Vanzari

 

Nume si prenume: Adrian Toader

Functie: Director Vanzari

Telefon: +40 744 60 60 59 / +40 239 60 60 40, int. 103

Adresa email:  adrian.toader@braila.toyota.ro

 

Nume si prenume: Bogdan Zlate

Functie: Consilier Vanzari

Telefon: +40 748 70 70 59 / +40 239 60 60 40, int. 103

Adresa email:  bogdan.zlate@braila.toyota.ro

 

Departament Service

 

Nume si prenume: Laurentiu Vlad

Functie: Director Service

Telefon: +40 748 60 60 32

Adresa de email:  laurentiu.vlad@braila.toyota.ro

 

Nume si prenume: Severin Galaţanu

Functie: Gestionar Piese

Telefon: +40 748 70 70 28 / +40 239 60 60 40, int. 105

Adresa de email: severin.galateanu@braila.toyota.ro

 

Nume si prenume: Carmen Matei

Functie: Responsabil Piese

Telefon: +40 748 60 60 16 / +40 239 60 60 40, int. 104

Adresa de email:  carmen.matei@braila.toyota.ro

 

Receptie Service

 

Nume si prenume: Ionuţ Caragea

Functie: Consilier Service

Telefon: +40 748 60 60 77 / +40 239 60 60 40, int. 101

Adresa de email:  ionut.caragea@braila.toyota.ro

 

Nume si prenume: Alina Chiper

Functie: Consilier Service

Telefon: +40 748 60 60 80 / +40 239 60 60 40, int. 101

Adresa de email:  alina.chiper@braila.toyota.ro

 

Nume si prenume: Mihai Nedelea

Functie: Consilier Tinichigerie

Telefon: +40 748 60 60 44 / +40 239 60 60 40, int. 104

Adresa de email:  mihai.nedelea@braila.toyota.ro

 

Departament Marketing

 

Nume si prenume: Iulia Simona Cîrîc

Functie: Specialist Marketing

Telefon: +40 744 60 60 08

Adresa de email:  iulia.ciric@braila.toyota.ro

 

Departament  Financiar

 

Nume si prenume: Adriana Straton

Functie: Director Economic

Telefon: +40 239 60 60 40, int. 102

Adresa de email:  adriana.straton@braila.toyota.ro

 

Nume si prenume: Emilia Burlacu

Functie: Economist

Telefon: +40 239 60 60 40, int. 111

Adresa de email:  emilia.burlacu@braila.toyota.ro